Działamy w branży budowlanej od 1990 roku

Zakład Instalacji Przemysłowych i Sanitarnych Jan Pastwa posiada trzydzieści lat doświadczeń w branży budowlanej. Firma prężnie rozwija się od 1990 roku, pozostając wierną misji fachowej obsługi i najwyższej jakości usług.

ZIPiS zatrudnia wysoko wykwalifikowanych fachowców oraz dysponuje nowoczesnymi maszynami i urządzeniami najnowszej generacji. Firma stawia na solidność, terminowość i profesjonalizm. Od początku istnienia realizuje specjalistyczne zlecenia z zakresu robót budowlanych – od instalacji sanitarnych po infrastrukturę drogową.

Lata doświadczeń w branży budowlanej i instalacyjnej ugruntowały pozycję ZIPiS na rynku oraz sprawiły, że firma mogła zająć się kompleksowymi, wieloetapowymi inwestycjami. W konsekwencji w 2015 roku ZIPiS rozpoczęła przedsięwzięcia deweloperskie. Kolejne realizacje potwierdzają skuteczność i podnoszą pozycję firmy na lubelskim rynku nieruchomości.

Inwestycja Niecała Prestige Residence jest dotychczas najbardziej wymagającym projektem, wyzwaniem i ukoronowaniem wieloletnich doświadczeń w branży deweloperskiej.

Zamów rozmowę

Wkrótce do Ciebie oddzwonimy